search

Jazminų Perlai

5,90 €
Su PVM

Dragon Pearl Jasmine – tai viena iš populiariausių, apdovanojimų pelniusi aukščiausios kokybės žalioji arbata, kilusi iš Fujian provincijos, Kinijos.


Porcijos dydis: 3 – 5g.

Užpilti 150ml iki 60 – 90 temperatūros vandens, palaikyti 2 – 4 min.
Šaltai arbatai: 3 – 5g arbatžolių, 150ml vandens, 6 – 8 valandas palaikyti šaldytuve ir tada arbata bus paruo
šta.

Svoris
Kiekis
Turime sandėlyje.

Rankomis į “perlų” formą suvynioti arbatos rutuliukai atrodo itin gražiai ir saldžiai kvepia gėlėmis. Arbatos perlus puošia šviesios, beveik sidabriškos gijos. Jos rodo žaliosios arbatos lapelių jaunystę: arbatos pumpurėliai būna šviesūs ir padengti švelniu pūku. Šie pūkeliai arbatos ištraukai suteikia tirštumo, jauni lapeliai - saldumo.

 

Arbatos paruošimas: 

Porcijos dydis: 3 – 5g. Užpilti 150ml iki 60 – 90 temperatūros vandens, palaikyti 2 – 4 min.
Šaltai arbatai: 3 – 5g arbatžolių, 150ml vandens, 6 – 8 valandas palaikyti šaldytuve ir tada arbata bus paruošta.

 

Mo Li Zhen Zhu Cha (茉莉 珍珠 ) taip pat kartais vadinamas Jasmine Dragon Pearl arba Phoenix Pearls. Jis auginamas visiškai ekologiškame arbatos sode 800–900 m aukštyje. Ši žalioji arbata gaminama rankomis, stipriai susukant smulkius lapus ir pumpurus, kad susidarytų maži perlo formos rutuliukai. Perlai paliekami užtemdytoje patalpoje su šviežių jazminų žiedų sluoksniais. Kai perlai sugeria jazminų kvapą, žiedai pašalinami ir perlai vėl išdžiovinami, kad būtų pašalinta drėgmė. Jazminų arbata yra labai vertinama Kinijoje ir dažnai naudojama kaip sveikinantis gestas svečiams.

 

„Jasmine Dragon Pearls“ žalioji arbata yra sukurta naudojant geriausius lapus, susidedančius iš pumpuro ir vieno ar dviejų mažų lapų. Arbatos perlai atsiskleidžia verdami, išlaisvindami svaiginantį ir kvapnų jazminų aromatą. Pirmoji infuzija paprastai turi stipresnį jazminų kvapą, o arbatos skonis nėra toks stiprus. Antroji infuzija yra labiau subalansuota, su lengvesniu jazminų kvapu, bet sudėtingesnio skonio puodeliu.

 

Geriausia arbatą ruošti  naudojant stiklinius indus, norint mėgautis besiskleidžiančių lapų vaizdu.

 

Ši arbata taip pat puikiai tinka kaip ledinė arbata ar tiesiog šalta. Norėdami ją gaminti, virkite, kaip jums patinka, dekantuokite ją į ąsotį ar butelį ir atvėsus laikykite šaldytuve. Tai puikus ir gaivus gėrimas! Jei jaučiatės drąsus, pagal skonį sumaišykite šaltą jazminų arbatą su ličių sultimis (pabandykite 1/3 sulčių ir 2/3 arbatos santykį) gamindami paprastą, bet skanų nealkoholinį kokteilį.

Z5
2 Prekės