search

Biluochun

5,90 €
Su PVM

Biluochun - garsi žalioji arbata, auginama Tai Hu kalnuose, Kinijos Jiangsu provincijoje, taip pat žinoma kaip Pi Lo Chun. 


Porcijos dydis: 3 – 5 g.

Užpilti 150ml iki 60 – 90 temperatūros vandens, palaikyti 2 – 4 min.
Šaltai arbatai: 3 – 5 g arbatžolių, 150ml vandens, 6 – 8 valandas palaikyti šaldytuve ir tada arbata bus paruo
šta.

Svoris
Kiekis
Turime sandėlyje.

Ši arbata pasižymi subtilia išvaizda, vaisiniu skoniu, gėlių aromatu ir ryškiai baltais plaukeliais. Šios arbatos pavadinimas verčiamas kaip „Pavasarinės sraigės“ arba „Pavasario spiralės“, nes arbata sudaryta iš smulkių susuktų lapelių. Kuo labiau lapeliai smulkesni, tuo kokybiškesnė ir brangesnė yra arbata.

 

Arbatos Paruošimas:

Porcijos dydis: 3 – 5 g.

Užpilti 150ml iki 60 – 90℃ temperatūros vandens, palaikyti 2 – 4 min.
Šaltai arbatai: 3 – 5 g arbatžolių, 150ml vandens, 6 – 8 valandas palaikyti šaldytuve ir tada arbata bus paruošta.

 

Dong Ting Bi Luo Chun (洞庭 碧螺春) - šviesiai žalia arbata iš garsiojo Dong Ting kalnų arbatos auginimo rajono Jiangsu provincijoje. Šios arbatos pavadinimo vertimas „Pavasarinės sraigės“ nurodo šios arbatos spalvą, formą ir plikymo laiką. Klasikinis „Biluochun“ yra kilęs iš Dong Ting kalnų vietovės šalia Taihu ežero Jiangsu provincijoje, Kinijoje, ir šiame regione vis dar gaminama geriausia „Biluochun“ arbata.

 

„Bi Luo Chun“ yra viena iš 10 žinomiausių Kinijos arbatų ir kai kurių laikoma viena geriausių žaliųjų arbatų iš Kinijos. Šis konkretus „Dong Ting“ tipas yra ypač žinomas dėl to, kad arbatos lapai atrodo švelnesni, tolygesni ir  yra gaivesnio, švaresnio skonio su gėlių ir vaisių natomis.

 

Originalus šios arbatos pavadinimas buvo Xia Sha Ren Xiang, kuris gali būti išverstas kaip „Stebinantis kvapas“ arba „Baisus kvapas“. Legenda pasakoja apie merginą, kuri atrado šią arbatą. Plėšydama arbatos lapus, krepšelyje pritrūko vietos, todėl arbatos lapus ji įdėjo tarp krūtinės. Kūno šilumos sušildyta arbata pagamino stiprų kvapą, kuris labai nustebino mergaitę, taigi ir pavadinimas „Stebinantis (arba baisus)“. Vėliau šį pavadinimą pakeitė vienas iš Kinijos imperatorių, manęs, kad „Biluochun“ arba „Žaliųjų sraigių pavasaris“ yra tinkamesnis šios ypatingos arbatos apibūdinimas.

 

Šios žaliosios arbatos lapai turi išskirtinę susuktą formą, panašią į mažą sraigę. Sausiems lapams būdingas stiprus, tačiau malonus aromatas.

 

Z6
3 Prekės